Yeni Zelanda Dil Kursu

Yeni Zelanda dil kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yeni Zelanda çok çeşitli farklı dillere ev sahipliği yapar ve İngilizce, nüfusun çoğunluğu tarafından konuşulan baskın dildir. Bununla birlikte, Maori, Samoa, Hintçe ve Mandarin dahil olmak üzere Yeni Zelanda’da konuşulan birçok başka dil de vardır.

Bu dillerden birini öğrenmekle ilgileniyorsanız veya sadece İngilizce becerilerinizi tazelemek istiyorsanız, Yeni Zelanda’da çok sayıda farklı dil kursu bulunmaktadır. İşte Yeni Zelanda’da alabileceğiniz birçok farklı dil kursundan sadece birkaçı:

Yeni Zelanda’da İngilizce Kursu

Yeni Zelanda’da dil kursu hem ana dili İngilizce olan kişilere hem de İngilizce becerilerini geliştirmek isteyenlere hitap eden bir dizi farklı kurs imkanları sunmaktadır. Bu kurslar, başlangıçtan ileri seviyeye kadar çeşitli seviyelerde alınabilir ve özel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre uyarlanabilir.

Yeni Zelanda’daki en popüler İngilizce dil kurslarından bazıları Cambridge English sınavları, IELTS ve TOEFL’dır. Bu kurslar bir dizi farklı okul ve kuruluş tarafından sunulmaktadır ve çevrimiçi veya yüz yüze alınabilir.

Yeni Zelanda’da Dil Kursu: Maori

Maori dilini öğrenmekle ilgileniyorsanız, Yeni Zelanda’da bir dizi farklı kurs bulunmaktadır. Bu kurslar, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar çeşitli seviyelerde alınabilir ve özel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre özel olarak hazırlanabilir.

Yeni Zelanda’daki en popüler Maori dil kurslarından bazıları, Maori Dil Komisyonu’nun Maori Dil Sertifikası, Maori Dil Enstitüsü’nün Te Reo Maori daldırma kursu ve Auckland Üniversitesi’nin Maori Dil Sertifikası’dır.

Yeni Zelanda Dil Kursu: Hintçe

Eğer Yeni Zelanda’da Hintçe öğrenmek istiyorsanız Hintçe dil kurslarına kayıt olabilirsiniz. Bu kurslar, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar çeşitli seviyelerde alınabilir ve özel ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre özel olarak hazırlanabilir.

Eğer sizde Yeni Zelanda’da dil kursu almak ve yabancı dilinizi geliştirmek istiyorsanız Yeni Zelanda dil okulları hakkında tüm bilgileri sitemiz üzerinden bulabilir ve dilediğiniz dil kursunu inceleyerek kayıt olabilirsiniz. Bunun yanında ek olarak bu okullar ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu  iletişim formumuz üzerinden bize sorabilir ya da WhatsApp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaşın

Son Tweetler

Son Yazılar

Mutlu Öğrencilerimize Siz de Katılın ! Hemen Bize Ulaşın !

Hızlı ve güvenilir destek almak İçin,hemen Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle İletişime Geçin !