Yurtdışı Yaz Okulları

Yurtdışı yaz okulları denilince, sizler için en çok aranan yaz programları ile beraber en çok sevilen konumları derledik. Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı yaz okulları güvenilir ve profesyonel olarak yaz programlarını siz değerli öğrencilerimize sunmaktadırlar. Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak anlaşmalı olduğumuz yurtdışı yaz programları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve en güvenilir yurtdışı yaz junior programları hakkında bilgilerine aşağıda ulaşabilirsiniz.

İRLANDA

İNGİLTERE

MALTA

NEDEN YURTDIŞINDA YAZ OKULU ?

Yurtdışında yaz okulu programları 18 yaş altı öğrenciler için genellikle yaz döneminde paket program olarak sunulan programlardır. Bu programlar genellikle; eğitim, konaklama, yeme-içme, aktiviteler, geziler ve materyalleri kapsamaktadır. Bu programlar aynı zamanda profesyonel bir şekilde denetimli programlar olup kişisel gelişim için de oldukça faydalı programlardır. Siz de detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

  • Ön Görüşme – Önce sizi dinliyor ve isteklerinizi anlıyoruz.

  • Yönlendirme – Size uygun ülke ve okulları değerlendiriyoruz.

  • Karar – Seçimlerimiz sonrası gerekli evraklarımızı düzenliyoruz.

Ülke ve okul seçiminden sonra, gerekli evraklar ile başvurarak işlemlerimizin sonuçlanmasını bekliyoruz. Başarılı sonuçtan sonra gideceğiniz ülkeye gitmeden önce oryantasyon sürecimizi gerçekleştiriyor ve aklınızda hiç bir soru kalmadan sizi hazırlıyoruz. Siz de hemen bize ulaşarak, ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

SUNDUKLARIMIZ

Yurtdışında yaz okulu programına katılmak istiyorsanız, İrlanda, Malta ve İngiltere yaz okulları ile çalışmaktayız.

Ülke seçerken dikkat edilmesi gerekenler denilince ilk olarak öğrenci adayımızın gitmek istediği ülkeden beklentileri düşünülmektedir. Bu yüzden Antik Edu Yurtdışı Danışmanlığı olarak farkımız önce sizi dinliyor sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sadece size özel yönlendirmeler yapıyoruz. Ülke seçerken dikkat edilmesi gerekenler, öğrenci adayımızın istekleri, hedefleri, kariyer planlaması ve de ekonomik koşullardır.

 

Çalıştığımız okulların çoğu ödüllü ya da Avrupa’nın en iyi yaz okulları aday gösterilmiş veya seçilmiş yaz okullarıdır. Anlaşmamız olan okulların hepsi uluslararası kuruluşlardan sertifikalı ve güvenilirdir. Siz de hemen Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı danışmanlarından hızlı ve kolay bir şekilde destek alabilirsiniz.

Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak farkımız, önce sizi dinlememiz sadece size özel program ve ülkeleri sizlerin hedefleri doğrultusunda sunmamız ile beraber hızlı, güvenilir ve kolay ulaşılabilir olmamızdır. Siz de hemen bize ulaşarak ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığından yararlanabilirsiniz.

Bize ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünden ilgilendiğiniz ülke ve program hakkında ulaşabilir ya da bizi direk telefon numaralarımız 0232 683 44 37 / 0541 198 34 89’dan ulaşarak destek alabilir ya da bize info@antikedu.com’ dan mail ile iletişime geçebilirsiniz.

ANTİK EDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Turabiye Mah. 52/4 Sokak No:64 D:9 Seferihisar-İzmir

0232 683 44 37

0541 198 34 89