Yurtdışı Lise Değişim Okulları

Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı lise değişim okulları ya da yurtdışı lise yerleştirme olarak da bilinen yurtdışında lise eğitimi programları siz değerli öğrencilerimiz için güvenilir bir şekilde en güzel lokasyonlarda sizler için sunulmuştur. Siz de İrlanda’da lise eğitimi,İngiltere’de lise eğitimi ve Kanada’da lise eğitimi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasına ulaşarak yurtdışında lise eğitimi nasıl alınır,yurtdışında en iyi liseler hangileridir bilgi alabilirsiniz. Aşağıda anlaşmalı olduğumuz lise programları hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

NEDEN YURTDIŞINDA LİSE EĞİTİMİ ?

Yurtdışında lise eğitimi almak istiyorsanız oldukça doğru bir tercih çünkü eğitimin temel basamaklarından birisi olan lise eğitimi ile öğrencinin istekleri ve hedefleri doğrultusunda ülke ve meslek odaklı olarak lise yerleşimi sağlayan liseler ile çalışmaktayız. Yurtdışında lise eğitimi almaya karar verdiyseniz bize ulaşarak yurtdışı kariyer sürecinizi beraber başlatabiliriz.Süreç aşağıdaki gibidir.

  • Ön Görüşme – Önce sizi dinliyor ve isteklerinizi anlıyoruz.

  • Yönlendirme – Size uygun ülke ve okulları değerlendiriyoruz.

  • Karar – Seçimlerimiz sonrası gerekli evraklarımızı düzenliyoruz.

Ülke ve okul seçiminden sonra, gerekli evraklar ile başvurarak işlemlerimizin sonuçlanmasını bekliyoruz. Başarılı sonuçtan sonra gideceğiniz ülkeye gitmeden önce oryantasyon sürecimizi gerçekleştiriyor ve aklınızda hiç bir soru kalmadan sizi hazırlıyoruz. Siz de hemen bize ulaşarak, ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

SUNDUKLARIMIZ

Yurtdışında lise eğitimi veren İrlanda,Kanada ve İngiltere’de bulunan liseler ile anlaşmamız bulunmaktadır.

Ülke seçerken dikkat edilmesi gerekenler dennilince ilk olarak öğrenci adayımızın gitmek istediği ülkeden beklentileri düşünülmektedir. Bu yüzden Antik Edu Yurtdışı Danışmanlığı olarak farkımız önce sizi dinliyor sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sadece size özel yönlendirmeler yapıyoruz. Ülke seçerken dikkat edilmesi gerekenler,öğrenci adayımızın istekleri,hedefleri,kariyer planlaması ve de ekonomik koşullardır.

Yurtdışında lise eğitimi için İrlanda,Kanada ve İngiltere’de anlaşmamızın bulunduğu en iyi okullar ile çalışmaktayız.

Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak farkımız,önce sizi dinlememiz sadece size özel program ve ülkeleri sizlerin hedefleri doğrultusunda sunmamız ile beraber hızlı,güvenilir ve kolay ulaşılabilir olmamızdır. Siz de hemen bize ularak ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığından yararlanabilirsiniz.

Bize ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünden ilgilendiğiniz ülke ve program hakkında ulaşabilir ya d abizi direk telefon numaralarımız 0232 683 44 37 / 0541 198 34 89 dan ulaşarak destek alabilir ya da bize info@antikedu.com dan mail ile iletişime geçebilirsiniz.

ANTİK EDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Turabiye Mah. 52/4 Sokak No:64 D:9 Seferihisar-İzmir

0232 683 44 37

0541 198 34 89