Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı dil okulları denilince akla gelen ülkeleri sizler için en iyi dil okulları ile beraber sitemize ekledik. Sitemizde yer alan ülkelerde zaman geçtikçe anlaşmalı olduğumuz dil okulları sayısı da artacaktır. Şu an için sizler için en iyi dil okulları ile güvenli bir iletişim kurarak anlaşmaktayız. Siz de isteğiniz ülkede dil eğitimi almak ve de gitmek istediğiniz dil okulunda İngilizce dil eğitimi,Almanca dil eğitimi gibi yurtdışında dil eğitimi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan yurtdışı dil okullarına tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İRLANDA

İNGİLTERE

MALTA

KANADA

AMERİKA

DUBAİ

AVUSTRALYA

ALMANYA

FRANSA

İTALYA

YENİ ZELANDA

JAPONYA

NEDEN YURTDIŞINDA DİL EĞİTİMİ ?

Yurtdışında dil eğitimi almak sizin var olan bilgilerinizin pekiştirilmesini ve de bulunduğunuz ülkede kullanacağınız dilin çevresel desteklemeler ile bilinçaltınıza kolay bir şekilde yerleşmesini sağlayarak o dili hem kolay öğrenmenizi hem de hızlı bir şekilde kullanıma geçmenizi sağlar.Yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdiyseniz bize ulaşarak yurtdışı kariyer sürecinizi beraber başlatabiliriz.Süreç aşağıdaki gibidir.

  • Ön Görüşme – Önce sizi dinliyor ve isteklerinizi anlıyoruz.

  • Yönlendirme – Size uygun ülke ve okulları değerlendiriyoruz.

  • Karar – Seçimlerimiz sonrası evraklarımızı düzenliyoruz.

Ülke ve okul seçiminden sonra,gerekli evraklar ile başvurarak sonuçlanmasını bekliyoruz. İşlemler bittikten sonra gideceğiniz ülkeye gitmeden önce oryantasyon sürecimizi gerçekleştiriyor ve aklınızda hiç bir soru kalmadan sizi hazırlıyoruz.Siz de hemen bize ulaşarak,ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

SUNDUKLARIMIZ

Yurtdışında eğitim kariyerinize yön vermek için birçok ülke ile anlaşmamız bulunmaktadır. Yurtdışında dil eğitimi denilince en önde gelen ülkelerden olan ülkeler özellikle sitemizde yer edinmiştir. Çalıştığımız ülkeler arasında; İrlanda, İngiltere, Malta, Kanada, Amerika, Dubai, Avustralya, Almanya, Fransa, İtalya, Yeni Zelanda, Japonya, Rusya gibi ülkeler yer almaktadır.

Ülke seçerken dikkat edilmesi gerekenler denilince ilk olarak öğrenci adayımızın gitmek istediği ülkeden beklentileri düşünülmektedir. Bu yüzden Antik Edu Yurtdışı Danışmanlığı olarak farkımız önce sizi dinliyor sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sadece size özel yönlendirmeler yapıyoruz. Ülke seçerken dikkat edilmesi gerekenler, öğrenci adayımızın istekleri, hedefleri, kariyer planlaması ve de ekonomik koşullardır.

Çalıştığımız okulların çoğu ödüllü ya da Avrupa’nın en iyi dil okulları aday gösterilmiş veya seçilmiş dil okullarıdır. Anlaşmamız olan okulların hepsi uluslararası kuruluşlardan sertifikalı ve güvenilirdir. Siz de hemen Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı danışmanlarından hızlı ve kolay bir şekilde destek alabilirsiniz.

Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak farkımız, önce sizi dinlememiz sadece size özel program ve ülkeleri sizlerin hedefleri doğrultusunda sunmamız ile beraber hızlı, güvenilir ve kolay ulaşılabilir olmamızdır. Siz de hemen bize ulaşarak ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığından yararlanabilirsiniz.

Bize ulaşmak için sitemizin iletişim bölümünden ilgilendiğiniz ülke ve program hakkında ulaşabilir ya da bizi direk telefon numaralarımız 0232 683 44 37 / 0541 198 34 89 dan ulaşarak destek alabilir ya da bize info@antikedu.com dan mail ile iletişime geçebilirsiniz.

ANTİK EDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Turabiye Mah. 52/4 Sokak No:64 D:9 Seferihisar-İzmir

0232 683 44 37

0541 198 34 89