Wellington

Wellington Yeni Zelanda’nın başkentidir. Ülke içinde en büyük ikinci yerleşim yeri olarak geçer. Hem rakım hem de nüfusu çoktur. Üstelik tatil beldesi olarak da en çok tercih edilen ülkelerin başında gelir.

Türkiye Wellington Uçak Bileti

Türkiye ve Wellington arasın uçak biletleri de fiyat olarak artış gösterir. Bu alanda en az 2 gün süren bir fiyat aralığı ile karşılaşırsınız. 42 dolardan başlayan fiyatlar tam olarak 71 dolara kadar çıkar. Ancak her iki ülke arasında belli bir mesafe söz konusu olduğu için biletler bu fiyat aralığında şekillenir.

Wellington’da Gezilecek Yerler

Şehir için gezilecek yerlerin başında birçok tarihi müzesi mevcut. Bunun dışında Mount Victoria, Wellington cabie car ve zelandıa ecosanctuary gelir. Bu yerler genellikle ülkeye giden kişiler için ilk sırada yer alır. Gezilecek olan bu yerler ile birçok şeyi keşfedebilirsiniz. Üstelik hem gezip hem de eğlenmenin keyfini bir arada yaşarsınız.

Wellington’da Ne Yenir?

Şehire geldiğiniz zaman yiyeceğiniz birçok yemek ile karşılaşırsınız. Geyik eti, kuzu eti, balık bu alanda lezzetleri ile bilinir. Bunun dışında Fransız peynirleri, met cake, kumara, paua ravioli ve pavloda gelir. Tüm bunlar şehrin belli başlı lezzetleri olarak bilinir. Üstelik bu alanda daha birçok lezzet ile de tanışırsınız. Her biri damak zevkine uygundur.

Wellington’da Otel Fiyatları

Otel fiyatları alanında 855 den başlama durumu söz konusudur. Yani otel fiyatları ile birlikte şimdi hemen bu alanda size uygun olan bir oteli anlık bulabilirsiniz. Otel fiyatları ile ilgili olarak gerekli şekilde sizlere yardımcı olunur. Bu yüzden siz de otel fiyatları ile en uygun olan bir otelde bir oda ayırtabilirsiniz.

Wellington Dil Okulları

Wellington dil okulları için Antik Edu yurtdışı eğitim danışmanlığını arayıp yardım alabilirsiniz. İletişim alanında WhatsApp irtibat hattını arayıp gerekli yardımı alabilirsiniz. Dil okulları alanında da yine size yardımcı olmaktayız. Bu alanda etkili bir eğitim alarak dil okullarından yardım alabilirsiniz. Dil okulları alanında uzman bir kadro ile bu konuda sizlere anlık yardımcı oluruz.

Gönderiyi Paylaşın

Son Tweetler

Son Yazılar

Mutlu Öğrencilerimize Siz de Katılın ! Hemen Bize Ulaşın !

Hızlı ve güvenilir destek almak İçin,hemen Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle İletişime Geçin !