Valletta

Valletta Malta ülkesinin bir başkentidir. Nüfusu çok fazla değildir. Ancak tarihi açıdan her zaman ön plana çıkmış olan bir ülke olmuştur. Şehir bugün bir metropol şehir olarak hizmet sunar. Gelişmiş bir alt yapıya sahip.

Türkiye Valletta Uçak Bileti

Her iki ülke arasındaki uçak bilet fiyatı 7 binden başlayıp tam 25 bine kadar çıkabiliyor. Çok fazla yolculuk yapan olmasa bile bilet fiyatı bu civarda değişkenlik gösteriyor. Her iki ülke arasındaki zaman farkı ise 7 saati buluyor. Konum itibari ile her iki ülke de bir birine oldukça uzak olan ülkelerdir.

Valletta’da Gezilecek Yerler

Şehirde gezilecek olan birçok yer vardır. Bunlar içinde lascaris savaş odaları, Ulusal arkeoloji müzesi, Rabat gezisi, Aziz John yarı, Fort st elmo ve daha birçok yer sıralanabilir. Üstelik tüm bunlar turistler içinde ilgi çeken yerler arasında bulunur. Siz de şehre geldiğiniz zaman bu yerleri gezip keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Valletta’da Ne Yenir?

Şehir kendine has olan lezzetlere sahip. Bu alanda rampila, palazzo preca, valletta, legligin, rubino yer alır. Ancak bunlarla sınırlı olan bir durum söz konusu değil. Daha birçok akla gelen lezzet vardır. Siz de kendi damak zevkinize hitap eden bu lezzetler ile anında tanışabilirsiniz. Böylece farklı lezzetleri de bu şehir ile keşfedersiniz.

Valletta’da Otel Fiyatları

Şehir için en düşük olan otel fiyatı tam olarak 1258 TL yi bulur. Şehir otel konusunda oldukça gelişmiş olan bir alt yapıya sahip. Bu yüzden Siz de bu şehirde oldukça gelişmiş olan bir otel odasında vakit geçirebilirsiniz. Otel fiyatı biraz yüksek olsa da çok nezih olan oteller sizi bekler.

Valletta Dil Okulları

Valletta dil okulları için bilgi alabilirsiniz. Bunun için Antik Edu yurtdışı eğitim danışmanlığı firmamız ile iletişim kurmanız yeterlidir. Bu alanda WhatsApp hattı her zaman açıktır. Arama yapıp anlık olarak bilgi almaya başlayabilirsiniz. Böylece dilinizi daha iyi geliştirme fırsatını elde edersiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olacak birçok uzman ve yetkili kişimiz de mevcut. Malta hakkında detaylı bilgi için bize ulaşarak Malta’da İngilizce eğitimi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaşın

Son Tweetler

Son Yazılar

Mutlu Öğrencilerimize Siz de Katılın ! Hemen Bize Ulaşın !

Hızlı ve güvenilir destek almak İçin,hemen Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle İletişime Geçin !