Tokyo

Tokyo Japonya’nın başkenti olarak bilinir. Tokyo metropol olan bir şehirdir. En önde gelen şehirlerin de başında gelir. Oldukça gelişmiş bir alt yapısı vardır. Nüfus olarak da 38 milyona sahiptir. Dünyanın en büyük kenti olarak da bilinir.

Türkiye Tokyo Uçak Bileti

Türkiye ve Tokyo arasında uçak bileti 33 binden başlıyor. Çünkü her iki ülke arasında 14 saatlik bir fark dilimi mevcut. Bu yüzden iki ülke genel olarak bu fiyat aralığında bilet sunar. Bu alanda Türkiye’den Tokyo’ya giden yolcu sayısında da önemli ölçüde artış yaşanmıştır.

Tokyo’da Gezilecek Yerler

Tokyo’ya gidileceği zaman birçok gezilecek yerler mevcut. Meiji jingu, yomiuri land, asakusa, edo, ueno park ve daha birçok yer sıralanır. Bu alanda ön plana çıkan daha birçok yer mevcut. Üstelik hem eğlenebilir hem de gezerek her şeyi keşfedebilirsiniz. Bu alanda sizi birçok farklı ve görkemli alan bekler. Geniş ölçekli bir ülkedir.

Tokyo’da Ne Yenir?

Şehre geldiğiniz zaman birçok yemek kültürü ile karşılaşırsınız. Tempura, chankonabe, nigiri zushi, okonomiyaki, ramen, sushi ve daha birçok şey bu alanda sizi bekler. Yani şehre geldiğiniz zaman damak zevkine hitap eden birçok lezzet ile karşılaşırsınız. Tokyo birçok farklı lezzeti bir arada size sunar. Bu yüzden siz de hemen bu lezzetler ile tanışabilirsiniz.

Tokyo’da Otel Fiyatları

Tokyo otel fiyatları için bu alanda 94 TL den başlayıp 485 TL ye kadar çıkar. Otel fiyatları genelde bu alanda en uygun fiyata size sunulur. Şimdi siz de bu alanda otel fiyatlarını inceleyip hemen otel fiyatları üzerinden gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Otel fiyatları ile birlikte şimdi uygun bir odayı kendiniz ayarlarsınız.

Tokyo Dil Okulları

Tokyo dil okulları alanında Antik Edu yurtdışı eğitim danışmanlığını arayıp bilgi alabilirsiniz. İletişim hattı için de WhatsApp aracılığı ile istediğiniz zaman irtibata geçebilirsiniz. Bunun için dil okulları alanında uzman bir ekip size yardımcı olur. Bu uzman ekip ile dil okulları alanında irtibata geçersiniz. Üstelik dil alanında etkin bir iletişim sizi bekler.

Gönderiyi Paylaşın

Son Tweetler

Son Yazılar

Mutlu Öğrencilerimize Siz de Katılın ! Hemen Bize Ulaşın !

Hızlı ve güvenilir destek almak İçin,hemen Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle İletişime Geçin !