Roma

Roma en kalabalık olan şehirlerden biri olarak bilinir. Üstelik tarih ötesinden süre gelen geniş bir dağılımı mevcut. En öne çıkan özelliği ise mevcut olan olimpiyatları olmuştur. Birçok kişiyi cezbeden bir ülke konumuna da sahiptir.

Türkiye Roma Uçak Bileti

Türkiye ve İtalya arası uçak bileti mevcut olan konumdan ötürü bir hayli pahalıya gelir. Uçak bilet fiyatları 6700 den başlayıp 12 bine kadar çıkar. Ancak her iki ülke arasındaki mesafe ve uzaklık da bu durum için etkili olmaktadır. Bu da doğrudan bilet fiyatlarına yansır. Çünkü günlerce süren bir yolculuk söz konusudur.

Roma’da Gezilecek Yerler

Roma şehrinde gezilecek birçok yer vardır. Bunlar için de Roman forum, kolezyum, piazza navona, palatine hill ve daha birçok yer sayılabilir. Bunlara ek olarak Roma için meşhur olan bir meydan vardır. Gittiğiniz zaman bu meydanda da bir fotoğraf anı olarak çekilebilirsiniz. Yani sizler için eşsiz olan bir yolculuk mevcut.

Roma’da Ne Yenir?

Roma deyince akla ilk gelen şeylerin başında makarna vardır. Çünkü makarnası ile meşhur bir ülkedir. Bunun dışında meşhur pizzaları ve salatası da damak zevkinize hitap eder. Kahvesi, tiramisu ve dondurma çeşitleri ile de ilgi çeken bir mutfak kültürü vardır. Risotta da Roma’da odlukça fazla tüketilen yiyecekler arasında yer alır.

Roma’da Otel Fiyatları

Roma’da otel fiyatları kalınacak olan yere göre değişkenlik gösterir. Ancak ortalama bir yerde kalındığı zaman bu fiyat 1500 ü bulur. Çünkü Roma pahalı olan şehirlerarasında yer alır. Bu yüzden oldukça lüks olan yerleri mevcut. Özellikle bu yerler arasında ilk sırada oteller gelir. Bu da doğrudan fiyata yansımış olur.

Roma Dil Okulları

Roma dil okulları için Antik Edu yurtdışı eğitim danışmanlığı alanından gerekli yardımı alabilirsiniz. Bu alanda sizlere dil okulları için yardımcı olunur. Üstelik İletişim hattımız her zaman açıktır. Yine WhatsApp aracılığı ile de istediğiniz zaman ulaşım sağlarsınız. Detaylar genellikle iletişim hattı üzerinden sizlere sunulur. Böylece dili geliştirme ve eğitim alma hakkı elde edersiniz.

Gönderiyi Paylaşın

Son Tweetler

Son Yazılar

Mutlu Öğrencilerimize Siz de Katılın ! Hemen Bize Ulaşın !

Hızlı ve güvenilir destek almak İçin,hemen Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle İletişime Geçin !