İrlanda Dil Okulu Sonrası Kalmak

İrlanda dil okulu sonrası kalmak mümkündür. Nasıl diye merak ediyorsanız kabaca belirtmek gerekirse, Türkiye’den giden bir öğrenci work and study statüsü ile yani uzun dönemli öğrenci vizesi demektir bu. Akademik yıl öğrencisi olarak da bilinen bu kavram, demek oluyor ki en az 25 haftalık bir İngilizce kursu alarak 8 aydan hesaplayarak 2 kere de yenileme yaparak toplamda 24 ay yani 2 yıl İrlanda’da kalabilirsiniz. Eğer İrlanda’ya gittiniz ve İngilizcenizi geliştirdiniz bu sayede bir işe girdiniz ve bu kurum size sponsor oldu bu sayede İrlanda’da kalabilirsiniz. Ya da bir yerde part time olarak 1 yıl çalıştınız yine Türkiye ile İrlanda arasında olan anlaşma gereği vize statünüzü değiştirerek yine kalabilirsiniz. Fakat son yıllarda özellikle de Covid-19 sonrasında İrlanda’da sponsorluğun oldukça kolaylaştığını söyleyebiliriz. Örneğin hasta bakıcısı iseniz ya da bir restoranda çalışıyorsanız bu sayede sponsorluk alabilirisiniz. Elbette bu tamamen o zamanın koşulları ve işveren ile sizin aranızdaki iletişime de bağlıdır diyebiliriz.

İrlanda’da Yüksek Lisans İle Kalmak

İrlanda’da dil okulu sonrası tercih edilen diğer bir kalma şekli ise İrlanda’da yüksek lisans yaparak vize statüsü değişikliği ve çalışma izni vizesi ile de gerçekleşebiliyor. Öğrenciler yüksek lisans sonrası elde ettikleri çalışma vizesi ile belirledikleri yerde çalışabiliyor ve de bu yer ile sponsorluk sayesinde kolay bir şekilde kalabiliyorlar. Siz de detaylı bilgi almak için Antik Edu firmasına ulaşabilirsiniz.

Antik Edu Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Antik Edu Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak siz de bize ulaşarak İrlanda dil okulları, Malta dil okulları, İngiltere dil okulları, Kanada dil okulları, Dubai dil okulları, Avustralya dil okulları gibi yurt dışı dil okulları hakkında bilgi almak için ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı WhatsApp hattımızdan bize ulaşarak detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. İrlanda’da yaşam, Malta’da çalışmak, Kanada iş ilanları, Avustralya’da yaşam, Dubai’de iş fırsatları gibi konularda da bilgi almak istiyorsanız www.antikedu.com web adresimizin ülkeler gezi rehberi bölümünden detaylara ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda gitmek istediğiniz ülkenin vize koşulları hakkında bilgi almak ve vize koşullarını öğrenmek istiyorsanız ülkelerin vize rehberi bölümlerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Siz de hemen Antik Edu firmasına ulaşarak dil okulu kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaşın

Son Tweetler

Son Yazılar

Mutlu Öğrencilerimize Siz de Katılın ! Hemen Bize Ulaşın !

Hızlı ve güvenilir destek almak İçin,hemen Antik Edu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İle İletişime Geçin !